15 Mayıs 2013 #1800591

Ttnet Her Ay Yanlış Fatura Kesiliyor!

7010248563 nolu ttnet abonesiyim. 27 şubatta internetimi günlük internete çevirdim. Fakat geçen aydan beri sınırsız kullanmışım gibi 66 tl fatura geldi. Bu sorunu geçen ay müşteri hizmetleriyle görüşerek çözdüm. Fakat bu ay yine aynı fatura geldi.


Yine müşteri hizmetlerine gittim bana artık yardımcı olamayacaklarını çünkü bilgisayarda günlük internette göründüğümü ancak bunun sisteme geçmediği için sınırsız tarife olarak göründüğünü ve her ay bu şekilde fatura çıkacağını söylediler. Ekim 2013'e kadar taahhüt verdiğim için interneti kapatamıyorum.


Ben interneti kullandığım kadar ödemek istiyorum. Fakat her ay sınırsız kullanmış gibi fatura yansıyor. Bu durumun düzeltilmesini istiyorum.

Ahmet 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön