28 Aralık 2013

TTNET Her Ay Faturayı Öderken Zoruma Gidiyor!

3 yıl önce Türk Telekom un yapmış olduğu kampanyadan,büyük bir hevesle "Lenova" marka laptop aldım. Güvenerek aldığım laptopumun 6 ay sonra ekranı patladı. Aldığım Türk Telekom bayisine gittim ve firmanın ana iletişim merkezine telefon ile ulaştım; garanti kapsamında olduğunu söylediğimde aldığım cevap ile adeta yıkıldım.

Ekranın garanti kapsamına girmediğini söylediler. O zamandan sonra hiç bir işe yaramayan bozulmuş laptopun parasını 3 yıldır internet paketiyle 100 TL ödemekteyim. 2014 Mart ayında 100 TLx 36 ay=360 TL ye int. paketini çıkarırsak sadece 6 ay kullanmış olduğum laptop taksitini sonunda tamamlamış alacağım. Mart ayında TTNET imide iptal edeceğim!

Nur 95 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön