29 Nisan 2013 #1769407

Ttnet Her Arıza Kaydında Hızım Düştü!

Geçtiğimiz ay internet hızımız düşük diye telefonla arıza kaydı bıraktık. Sürekli çalıştılar bir şey olmadı daha sonra mail aracılığıyla 4-5 kez daha yazdık her seferinde inceleme yapıldığına dair mesaj gönderildi bir kaç sefer de telefon açıp incelemelerin devam ettiği bildirildi ancak sürekli olarak her kayıttan sonra sanki inatla hızım daha da düştü.


İlk aradığımda 0,84 olan hızım sırasıyla 0,65, 0,45,ve şimdi 0,17 lerde ttnetin söylediği her şey yapıldı kabloları değiştir dendi olmadı dns ayarlarını değiştirdiler olmadı portumuzu değiştirdiklerini söylüyorlar her şeyin çok iyi olması gerektiği söyleniyor ama nafile kimse gelip bakmıyor komşularım 6,5-7 hızla kullanıyor interneti artık yeter.

Ali 39 Okunma

Cevaplar

  • Ali01 Mayıs 2013

    hepsi yalan bizimle görüşme yapılıp her zaman ki gibi arıza kaydı alınmıştır.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön