18 Haziran 2015

TTNET Her 2-3 Haftada Bir Kez Müşteri Temsilcisini Arıyorum

Kabul etmek lazım, arızalar çabuk onarılıyor. Ancak, her 2-3 haftada bir aramak zorunda kalmaktan yoruldum. Alt yapının asıl sahibi olan firma nasıl oluyor da bu kadar sorunlu hizmet verebiliyor. TTNET'e geçtiğim için çok pişmanım. Biraz daha fazla ödediğim, alt yapıyı kiralayan diğer servis sağlayıcı daha sorunsuz hizmet veriyordu. Hiç kimseye önermiyorum, çünkü ben çok pişmanım.

Cem 100 Okunma

Cevaplar

 • Cem19 Temmuz 2015

  Son şikayetimden sonra, şimdi hızım 0,46mps! Teşekkürler TTNET!

 • Cem03 Temmuz 2015

  Tesisatımı kontrol ettirdim, modemimim sağlıklı çalışıp çalışmadığını kontrol ettirdim. Evimde herhangi bir sorunum yok, firmanızın altyapınızı kontrol etmesi gerrekiyor. Hala sorun yaşıyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 18.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön