17 Eylül 2013 #2015078

TTNET Hem Yetersiz Hizmet Hem Yüksek Fatura!

1 yıl önce taahhüt vererek almış olduğum İnternet hizmeti süre biter bitmez aylık ücreti bir anda yaklaşık 18 TL fark etti. 1 yıl önce taahhütü verirken ben 1 yıl sonra böyle bir tutar ödeyeceğimi sözleşmede görmedim. Ayrıca taahhüt verdiğim için modemi ücretsiz aldığımı bilmeme rağmen birde aylık modem taksiti çıkardılar.


Ayrıca evde telefon olmamasına rağmen İnternet'i kullanmak için evde sabit hatta ücret ödeme gibi bir zorunluluğunuz var. Kısaca bölgemde başka alternatif olmadığı için istedikleri gibi fatura kesip yolluyorlar. İptal etmek istediğimde de tuhaf bir ceza tutarı çıkarıyorlar ama ödeyip gerekirse GSM hattımdan İnternet'e girmeye kesin karar verdim.

Ozan 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön