16 Mayıs 2013

Ttnet Hem Hatasını Kabul Ediyor, Hem Fatura Kesiyor!

Şikayet No : 1756190 Şikayetim ile ilgili herhangi bir gelişme olmamakla birlikte. Yeniden tarafıma fatura ulaşmıştır. İtiraz etmeme rağmen ne telefon yoluyla ne de mail yoluyla herhangi bir geri dönüş olmamıştır. Ttnet firmasının eğer var ise; müşteri bilgi sisteminden bile şikayetçiyim. Yaptıkları hatayı kabul ettikleri halde neden faturayı iptal etmiyorlar? İlla hakkımızı mahkemeye başvurarak mı almak gerekiyor?

Levent 50 Okunma

Cevaplar

  • Levent22 Mayıs 2013

    Ttnet firması şikayetime bugün geri dönüş yapmış ve hatalarını kabul edip faturayı güncellemiş cayma bedelinin fatura bedelinden düşürüldüğü bilgisini paylaşmıştır. Benzer şikayetleri olanlar adına en kısa zamanda sorunlarına çözüm bulunmasını temenni eder ilgili birime saygılarımı sunarım.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön