11 Şubat 2014 #2288418

TTNET Hediye Modem Teslim Edilmedi

Yeni bir İnternet hizmeti için geçen ay başvuruda bulundum. 02 Şubat 2014 itibari ile İnternet bağlantısı yapıldı. Fakat hediye modemle ilgili mesaj gelmediği için TTNET bayisinden modemi teslim alamadım.


Hizmetim başlatılmış olmasına rağmen İnternet'i kullanamıyorum. Bu durumu çağrı merkezine 4-5 gün önce bildirdim. Tarafıma hiç bir geri dönüş yapılmamıştır. TTNET'in 48 saat içerisinde bu duruma çözüm üretmemesi durumunda sözleşme şartları gereği üyelik iptalimi talep edeceğim.


Bulunduğum bölgeyi destekleyen diğer fiber servis sağlayıcısını tercih etmediğim için pişmanlık duyuyorum.

Seçkin 75 Okunma

Cevaplar

 • Seçkin12 Şubat 2014

  Mail adresime geri dönüş yapıldığı iddia edilmiştir. Fakat telefon veya mail ile geri dönüş yapılmamış olup sorunum hala devam etmektedir.

 • Seçkin12 Şubat 2014

  TTNET tarafından hiç bir geri dönüş yapılmamıştır. Mail adresime yapıldığı iddia edilen bilgilendirme gerçek dışıdır. TTNET'in haftalardır bana yaşatmış olduğu mağduriyeti çözmemesi sebebi ile üyeliğimi derhal iptal ettirip Turkcell Fiber hizmetine geçiş yapacağım.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön