16 Nisan 2013 #1744587

Ttnet Hediye Mobil Modem!

Yaklaşık 3-4 ay önce durup dururken aranıp ttnet tarafından mobil modem gönderileceği söylendi ve hiç bir bilgilendirme yapılmayıp adresime kargo ile gönderildi. Henüz mobil modemin sim kartını yerinden kırıp çıkartmama rağmen her ay faturama yaklaşık 7 TL kullanım ücreti olarak yansıtılıyor.


Bu ay bu ücret 4.95 + 15.50 tl kademeli geçiş ücreti olarak toplamda 20.50 tl faturama yansıtılmış. Daha sim kartını yerinden çıkarmadığım bir cihaz için bu kadar ücret ödüyorum. Ayrıca şöyle bir şey de var hat babamın üzerine ve babam vefat etti. Cihazı gönderirken bu tür anlaşmaları yaparken hiç bir zaman hattın sahibini istemiyorlar. İptal ettirmek istediğmde hattın sahibi olmadığım için işlem yapamıyorum.

Muzaffer 27 Okunma

Cevaplar

 • Muzaffer19 Nisan 2013

  www.sikayetim.com üzerinden iletmiş olduğunuz talebinizle ilgili olarak, TTNET A.Ş. tarafından TTNETMOBİL fatura bilgilerinize ulaşılamadığından işlem yapılamamaktadır. verilen cevap.... Söylenecek bir söz yok. işte ttnet budur. hizmet budur...

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Muzaffer16 Nisan 2013

  Her zaman ki standart cevaplarla geçiştirileceğini düşünüyorum. Her zaman ki gibi TTNET yine alacağını alacak. 102 TL internet faturası geliyor. Sanki internet cafe işletiyor gibi fatura ödüyoruz. Umarım bundan sonra kimse bu şekilde kandırılmaz. Resmen insanları kandırıyolar. Hediye modem olduğunu söyleyip insanların üzerine faturalı 3g modem hattı açıyorlar.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön