27 Mart 2013 #1710074

Ttnet Hediye Dedikleri Tivibu Web Paketini 2 Yıldır Faturaya Yazmışlar!

Ttnet müşteri hizmetlerine 118610953 bildirim numarası ile 15-03-2013 tarihinde yapmış olduğum şikayetimin sonucunu 12 gün olmasına rağmen bana bildirmediler. Ay sonunda Ttnet aboneliğimi sonlandıracağımı bildirdiğim için geciktirdiklerini düşünüyorum.


Bugüne kadar şikayetimi sonuçlandırmaları için 4 kez daha aradım fakat hala sonuç alamadım. Her konuşmam en az yarım saat sürüyor benim zamanımdan çok büyük bir çalınma var. Haksız yere fatura ettikleri tivibu web üyeliğini açıklayamadıkları için 12 gündür beni oyalıyor ve cevap veremiyorlar ve bu süreç hala devam etmekte.

Halit 22 Okunma

Cevaplar

  • Halit16 Nisan 2013

    Söz konusu firma yaklaşık 40 günde bana hakkım olan meblayı iade etti , fakat benim istediğim açıklamalarla değil. Bir türlü hangi ay ne kadar bana haksız yere fatura edilen tutar olduğunu açıklamadılar. Bunun dışında ben süreci hızlandırabilmek adına yaklaşık 12 kez müşteri hizmetlerini arayıp her görüşmemde en az 30 dk telefonda dert anlatmak zorunda kaldım.Firma yaptığı hatayı veya hataları bir ısrar olmasa örtbas etmeye çalışır gibi hal ve tavır sergiledi.Firmanın bütün bu tutarsız davranışları ve güven vermeyen çözüm sürecinden dolayı firma ile bağlantımı en kısa sürede keseceğim.Son derece müşteri memnuniyeti dışında çalışan ve müşterilerinin faturalarını dikkat çekmeyen küçük meblağlarla şişirip abone sayısına vurulduğu zaman yüksek haksız kazanç elde eden bir firma.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön