04 Temmuz 2013

TTNET Hediye Dediği Paketi Hiç Kullanmadığım Halde 210 TL Aldı!

TTNET İnternet hattımın sözleşme süresi dolduğunda yenilemem için beni aradılar bende başka servis sağlayıcılardan biri beni aradı daha avantajlı teklifte bulundular dedim onlarda bizde 3 ay ücretsiz ondan sonrada şu fiyat olsun dediler. O üç ay içinde ben interneti hiç kullanmadım ve hattın kurulu olduğu adresten taşındım ve TTNET aboneliğimi iptal etmek için aradım 2 ay geçmişti ücretsiz dedikleri süreden sonra işte sözleşmemiz var iptal edemezsiniz, ederseniz ücretsiz olarak taahhüt ettikleri sürelerinde bedelini benden aldılar.


Haksız olarak alındığını düşündüğüm bu bedelin iade edilmesini istiyorum.

Giyasettin 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön