23 Şubat 2013

Ttnet Hazırnette Bugünkü Kota Kullanımının Ertesi Güne Yansıtılması!

Hazırnet paketini kullanıyorum.Günlük kullanım saat aralığı 03.00-02.59 olduğu söylenmekte. Modemi 03.00 da açıp 02.59 a kadar yani 24 saat interneti kullanmak 1 gün sayılır fakat 02.59 a kadar kullanıp modemi kapattığımda ve ertesi gün telefonumdan kotayı sorguladığımda bir kısım kullanımın ertesi güne yansımış olduğunu gördüm.


Dolayısıyla 1 gün kullandığım internet 2 gün kullanılmış gibi görünüyor.Böylece faturaya 2.5tl yerine +2.5 tl daha biniyor.Kota bilgilendirme sayfasında 12 saatten uzun veya kısa kullanımlarda şu şu kadar saat sonra hesabınıza yansıtılır diyor.Ne kadar saat sonra yansıtıldığının benim için önemi yok, önemli olan kullanımın doğru güne yansıtılması!

Sultan 84 Okunma

Cevaplar

  • Sultan26 Şubat 2013

    12 saatten kısa Internet bağlantısı oturumlarınız için Internet bağlantınızın kesildiği süreye kadar olan kota miktarınız, bağlantınız kesildikten 4 saat sonra kota hesabınıza yansıtılır. tamam anladık da bu sistem bağlantı kesildikten 4 saat sonra hangi günse kullanımı o güne yansıtıyor.4 saat sonra yansıttığı kullanımı kullanılan güne kaydetmiyo.ayrıca bu durum yalnızca hazırnet için bir sorun değil tüm tarifeler için geçerli.bağlantıyı modemi kapatarak kesiyorum başka birinin kullanması veya gücelleme gibi şeyler sözkonusu değil.ancak 22.59 da kapatırsam günü kurtarıyorum çünkü 22.59 dan 4 saat sonra 02.59 olduğu için sistem kullanımı doğru yansıtıyo.ayrıca 12 saatten uzun kullanmıyorum hiçbir zaman.....

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön