27 Ocak 2014 #2258685

TTNET Hazırnet Yalın Paketine Abone Olamıyorum!

6 Ocakta Lüleburgaz TT Müd'ne giderek taahhütsüz Hazırnet Yalın Paketine Başvuru Formu doldurup imza attım. 23 Ocağa kadar bekledim teknik sıkıntı varmış. İl ve İlçe Müdürlerini arayıp bilgi aldım sağolsun ilgilendiler. Fiberoptik kablo ve ankastre için bir kaç yıl önce sitelerden imza toplayıp dilekçe vermiştim internet hızı için. Altyapı sağlandı adresteki binaya ve trafo vs hepsi oldu bu sayede.


TTnet'i her daire kullanıyor o adreste. Başka servis sağlayıcıda yok. Sürekli o adreste kalmadığım için bana en uygun tarife yalın Hazırnet aylık 15tl+günlük kullanım ücreti 2,5tl olanı. Teknik görevli bana bu kampanyanın uzun zaman daha bağlanamayacağını söyledi. Oysa sistemde kullanılır gözüküyor.


Yardım istiyorum.

Taner 178 Okunma

Cevaplar

 • Taner13 Şubat 2014

  Evet, yine her zamanki gibi telekomun sorunları, teknik yetersizliği bitmiyor. 10 gün geçti yine.. Bu iş yatar. Elveda Telekom

 • Taner04 Şubat 2014

  Görüşme kaç gün aranın ardından bugün yapıldı nihayet. Ancak bilgi ve sonuç alabilmiş değilim. Bulunduğum ilçedeki TTNET şubesi ile genel merkez görüşüp tekrardan tarafıma geri dönüş sağlanacağı söylendi. Kaldı ki teknik sıkıntının ya da protokolde halledilmesi gereken sürecin ne kadar zaman gerektireceği de aşikar.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Taner30 Ocak 2014

  Halen TTNET'ten cevap beklemekteyim

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön