23 Nisan 2013 #1759146

Ttnet Hattını Kapattığım Halde 227 TL Borcu Gelmiştir!

Yaklaşık 1 sene önce ttnet abonesiydim. Ancak dsmart abonesi daha uygun kampanya yaptığı için orayı tercih edip ücretsiz nakil yapmıştım. Ttnet 'ten dsmarta geçerken tüm borçlarımı aylık tıkır tıkır ödeyerek nakil yaptım. Ttnet 'ten devamlı borç bildirisi gelmektedir, hukuki süreç başlayacaktır gibi mesajlar gelmektedir.


Mesajların ilk geldiği zaman telefonla müşteri hizmetlerini aradığımda haklı olduğumu borcumun olmadığını ve mesajları dikkate almamam gerektiğini bildirmişlerdi. Ama borcumun olduğunu belirten mesajlar devam etmektedir. Bundan son derece rahatsız oluyorum. Kullanmadığım bir hat için ne borcu çıkarıyorsunuz anlamıyorum daha fazla rahatsız etmeyiniz.

Volkan 83 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön