04 Eylül 2013 #1993804

TTNET Hattımın Tüm Borçlarımı Ödeyerek Kapatmıştım 750 TL Borç Çıktı!

2012 yılı mart ayında bana ait olan telefon hattımı ve internetimi bütün borçlarını ödeyerek Mardin Kızıltepe TTNET şubesinden kapattım. Kapattıktan sonrada TTNET müşteri hizmetlerini arayarak kapanmış olduğu bilgisini teyit ettirdim. Kapatmış olduğum bu hattın daha sonra kendi hataları yüzünden aktif hale getirildiği ve bana 750 TL civarında borç çıkarıldığı ve haciz işlemi uygulandığını öğrendim. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Şeref 170 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön