03 Nisan 2013 #1721837

Ttnet Hattımın Kalitesi Çok Düşük!

Ttnet ten internet hizmeti alıyorum. Ama aldığım hız 1.30 mbps. Ttnet ile görüşmelerimde konunun kendileriyle değil Türk telekom ile alakalı olduğunu belirttiler. ben her ay nerdeyse hiç konuşmamama rağmen sabit ücret adı altında haraç veriyorum. üstüne 67 tl lik internet faturamı da ekleyince aylık 100 tl gibi bi masrafım oluyor sadece internet hizmetinden yararlanmak için.. ne yazık ki bu paranın karşılığını alamıyorum. Türk Telekom dan altyapı konusunda iyileştirme bekliyorum. Gerekirse daha yüksek mercilere kadar yazacağım.

Burhan 30 Okunma

Cevaplar

  • Burhan05 Nisan 2013

    Ttnet kullanıyorum hızım 900 kbps..bana bunu 8 mbps diye sattılar 10 da 1 hız alıyorum..üstelik aylık 67 tl fatura ödüyorum..kendimi keriz gibi hissetmeye başladım.yeter artık ya cezasız iptal etsinler yada hızımı düşürsünler..gerekirse yasal haklarımı savunmaya hazırım..

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön