12 Temmuz 2014

TTNET Hattımı Kapatmıyor

Ttnet borcu bulunan hattı kapatmıyor. Hattım borçtan dolayı kapalı, internet hizmeti alamıyorum. Hattımı kapatmak istediğimi belirttiğimde borcunuzu ödeyin kapatalım diyorlar. Kapalı olan bir servise borç işlemeye devam ediyor. Elektriğiniz kesilirse kullanamazsınız faturada gelmez, doğalgazınız kesilirse kullanamazsınız fatura gelmez, internetiniz kesilirse kullanamadığınız internetin faturası geliyor. Hangi hak hukuk bu uygulamada sizi haklı gösteriyor. internet hizmetimi kapatın son faturamı gönderin, hak aramak için mahkemeye gitmeye gerek yok.

Emin 245 Okunma

Cevaplar

  • Emin23 Temmuz 2014

    Konu ile ilgili Tüketici Hakları Hakem heyetine Başvuru Yapmış Bulunmaktayım. Hattımı Kapatmamakta ısrar ediliyor. Yeni gelecek olan faturaları da ödemeyeceğim. Kayda geçmesi için buradan bir kez daha belirtiyorum Hattımın Kapatılmasını istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön