13 Haziran 2014

TTNET Hattımı Kapatmak 1 Ay Sürdü.

21****55 Numaralı hatta bağlı internetimi 7 mayısta önce nakil için başvurdum ancak teknik nedenlerden dolayı hattımın nakil yapılamayacağı söylendi ve iptal başvurusu yaptım. Bu arada hat dondurma işlemi yapıldı ve 5 Haziranda hattımın teknik nedenlerden dolayı iptali gerçekleşti ancak bana 47,33 TL'lik kullanmadığım internetin faturasını gönderdiler. Defalarca aramama rağmen ne bir dönüş yapıldı ne de bilgi dönüşü yapıldı müşteri hizmetlerini arıyorum 15 dk'dır sonuç alamadım öylece bekletiliyorum. Tüketici mahkemesi dahil tüm adli mercilere başvuracağımı bildiririm.

Enes 171 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Enes13 Haziran 2014

    Otomatik mesaj göndermek müşteri memnuniyeti değildir. 7 Mayıstan beri aynı şey dönüş yapılacak ancak dönüş yapılmıyor çözüm yok müşteri temsilcilerini arıyorum kayıt bırakıyorum ancak bir sonraki aramamda açılan kayıt maalesef yok! Bu nasıl müşteri memnuniyeti!

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön