13 Eylül 2013

TTNET Hattımı İptal Etmeyerek Tekrar Fatura Göndermek İstiyor!

Ağustos-2013 faturasını ödediğim halde 15 gün boyunca sistemlerinde ödenmemiş göründü. sorunu benim defalarca aramam ile çözdüler.


Bu duruma kızdığım için 06.09.2013 tarihinde iptal başvurusunu TTNET online işlemlerden ve aynı gün Türk Telokom müdürlüğüne ıslak imza ile yaptım. Bununla yetinmeyerek arayarak onay aldılar. ertesi gün bir daha aradılar onay için. aradan 6 gün geçti. İptal halen gerçekleşmedi.


Eylül-2013 bedelinin tamamını fatura ettiler bende ödedim, geri alacağımı ancak ne zaman alacağımı söylemediler. Görüştüğüm ilk temsilci bu durumun düzeltileceğini son ödeme gününün beklemem gerektiğini bir sonraki ödemem gerektiğini söyledi.


Hattımı iptal etmiyorlar beni oyalayıp tekrar kullanıma açacaklar.

Hüseyin 93 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin19 Eylül 2013

  2010062 nolu şikayetim üzerinden 6 gün geçti. 09.09.2013 tarihinde sizi arayarak bilgilendirme yaptık oldu. Tamam bunları geçtim. Ancak Hattım Yasal Süre Olan 7 Günü tam 6 gün geçti. İşin ilginç yanı 06.09.2013 tarihinde ıslak imzalı başvuruya rağmen Benim BTK şikayetim sonrasında Tarih sistemlerinden 13.09.2013 olarak değiştirlmiş. Bunun teknik bir hata olduğunu belirtiler. 16.09.2013 tarihinde kendi çağrı merkezlerine bir şikayet kaydı oluşturdum. Ancak Dönüş yapmadıkları gibi halen hattımı İPTAL etmediler. İnanın Aramaktan Şikayet etmekten yoruldum. Derhal Hattımın İptal edilmesini istiyorum.

 • Hüseyin16 Eylül 2013

  Bugün 10. Gün Hale neden İPTAL edilmediğine dair bir cevap alamamış durumdayım. Bana atılan bilgilendirme E-mail ilnde biz daha önce arayark size cevap verdik diyorlar. Yasal Süre 7 gün olmasına rağmen halen bir net yanıt vermiyorlar. Gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğim. Şikayetimde haklı olduğum bir kez daha görünüyor. Tekrar yeni fatura dönemine kadar hattı kapatmıyacaklar. Ayrıca 06.09.2013 İptal talep tarihlerini kendi sistemlerinden 13.09.2013 diye Düzeltmişler. Sorumu Açık ve net olarak soruyorum Açık ve net cevap İstiyorum. Hattım Yasal Sürede neden İPTAL edilmiyor. İptali engelleyen bir durum mu var.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hüseyin14 Eylül 2013

  Şikayetim Sonucu henüz bir gelişme olmadı. Ve İptal Edilmeme Şikayetlerime rağmen halen aranarak kampanya teklifleri vermeye devam ediyorlar. Sorunumu incelediklerimi Söylüyorlar. Kampanya teklifi gelince ben Şikayetimi tam anlamadıklarını düşündüğümden Tekrar İPTAL in yasal süre geçmesine rağmen neden gerçekleşmediğini belirtmelirini istiyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön