07 Şubat 2014

TTNET Hattımı İptal Edemedim

Aralık ayında fatura kesim tarihinden önce internet sitesi aracılığı ile kapatma başvurusu yaptım online işlemlerden. Daha sonra yine fatura geldi bir daha yaptım, ocak ayına girdiğimde biri aradı ve başvuru yapmışsınız kapatılması için, başvurunuzu aldık dedi sevindim. Daha sonra biri daha aradı bir şeyler söyledi anlamadım teşekkür etti kapattı.


Ertesi gün yeniden TTNET aboneliğinizi başlattığınız için teşekkürler diye mesaj geldi. Hemen müşteri temsilcisini aradım, 2 gün önce kapatma işlemi gerçekleştirildiği söylendi rahatladım yine, ancak az önce kontrol ettiğimde fark ettim.


2 aydır hala TTNET faturalandırması yapılıyor bana. O adreste oturmuyorum bile neden tekrar başlatayım?

Faik 79 Okunma

Cevaplar

 • Faik10 Şubat 2015

  Tam 13 aydır haksız yere faturalandırılıyorum. İlk anlaşmazlık olduğunda ödememi yapıp sonra itiraz etsem bu kadar zarara girmezdim. 3 ya da 4 kez itiraz ettim şikayet ettim, kapatma taleplerimi hep bilgilerinize ulaşamayız 15 gün içinde sonuçlandıracağız sonra kapatırız diyerek geri çevrildi ve 13 aylık faturayı ödeyemediğim için kapatamıyor ve haliyle her ay yeniden faturalandırılıyorum. Tahsil için mahkemeye verin bende yaşadıklarımı Şikayetvar com daki birçok kişi gibi anlatayım ya da hattımı 13 aydır 0 MB data kullanımı olan ayları iptal ederek kapatın.

 • Faik17 Ocak 2015

  1 sene oldu hala bu hattı kapatamadım. Kendi sayfasından, genel müdürlükten, satış ofislerinden heryerden şikayet ettim. Ben o interneti kapatmak için defalarca başvurdum. Yanlış bilgilendirmeden ötürü, yansıtılan faturayı ödememek için itiraz ettim. Her seferinde arandım ve eğer kapatma işlemi gerçekleştirilirse bilgilerime ulaşılamayacağı, 15 gün içinde dönüş yapılacağı söylendi. Kapatma işlemi iptal edildi, ardından da dönen falan olmadı, her gün yasal işlem yapılacağı ile ilgili mail alıyorum. Bir hattı kapatmak bu kadar zor olmamalı, itiraz süreleri olmasa 12 ay önce kapatmış ve 12 aylık faturayu ödememiş olacaktım. 12 aydır 0 data kullanımı olan bir hatta fatura yansıtmak nasıl bir adalettir o da ayrı bir konu.

 • Faik25 Şubat 2014

  ne bilgilendirmesi ya? 7 gün 24 saat arayabilirsiniz diye mail geldi başka bi bilgilendirme gelmedi. çağrı hizmetlerinden de rastgele biri çıkıyor, her seferinde derdimi baştan anlatmak zorunda kaliıyorum. ümraniye de ttnete gittim abonelik iptaline beni genel müdürlüğe yönlendirdi. dün başka bitanesine gittim yo burdan da yapılabiliyor dedi. şimdi ben 3 aydır faturalandırılıyorum, sorunun çözümü için bir öneri alamadım hala.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön