27 Şubat 2013

Ttnet Hattımı Dondurmamışlar!

Hattınız borcunuzdan dolayı kapatılırsa'' hattı kullanıma açma'' işlemi bedeli olarak artı bir 15 lira alıyorlar. 16 şubat tarihinde 25 dakikalık müşteri temsilcisiyle yapmış olduğum telefon görüşmesine rağmen hattım dondurulmamıştır. Birkaç gün sonra tekrar arayıp bir 25 dakika daha hattımın dondurulmasını istememe rağmen işlem yine yapılmamıştır.


Bir hafta sonra aslı olmayan bir mesaj geldi ' yalın internetiniz son bulmuştur' diye fakat güvenip kontrol etmeseydim hattımın hala açık olduğunu görmeyecektim. ve belki ödemeyeceğim faturalardan ötürü hacizlik olacaktım. Bugün müdürlüğe gidip kapattıracağım.

Ali 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön