16 Mayıs 2013 #1802607

Ttnet Hattımı Bağlayamadı!

12 Mayıs 2013 tarihinde telefonsuz ADSL internet aboneliği için başvurdum. Ekipler bağlantımı yaptılar ve modem santrale bağlanıyor fakat santraldeki bir ayarın (kilit) yapılmaması yüzünden 36 saattir bir internet hattı aktif hale gelemedi.


Bu çağda bu yavaşlık ve iş bilmezlik yüzünden mağdurum ve işimi gücümü yapamıyorum. Her gün kampanyalarla ilgili müşteri bulmak için telefon açan Ttnet şimdi nerede?

Ugur 149 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön