12 Mart 2014

TTNET Hattımda Yapılan Sözde Çalışma!

Şu anda bu şikayeti cep telefonumdan yazıyorum. Geçen hafta da cep telefonumu kullandım. Demek ki evde o kadar para ödeyerek kullandığım TTNET fiber internete ihtiyacım yok. Müşteri hizmetini aradım. Hattınızda çalışma var diyor. Ama fatura geldiğinde alamadığım hizmetlerin indirimi yok. Onu geçtim hizmet alamayacaksam neden TTNET' i seçtim madem hatlara bakım yapacaktınız? Bakımı bitirin öyle müşteri alın. Yazık. Olamayız biz Avrupalı.

Celal 92 Okunma

Cevaplar

  • Celal'ın Teşekkür Mesajı25 Mart 2014

    iyi idi

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön