25 Haziran 2014
Yorum Yap
#2523966

TTNET Hattım Yine Kesik!

Bugün 2330 itibariyle TTNET hattımın yine kesik olduğunu 4440375'e bildirdim.(Görüşme kaydının hukuki haklarımı temin maksadıyla silinmemesi konusunda bilgilendiriyorum)Mevcut kayıt dinlendiğinde "arıza evinizde" yalanını kendi yetkili teknik personeliniz sesiyle "arızanın sistemsel bir arıza olduğunu" dinleyeceksiniz.Ya taahhüt ettiğiniz gibi kesintisiz internet hizmetini verin ya da bırakın verebilecek olanlar versin demek geliyor insanın aklına ama yeter artık her akşam aramaktan ben yoruldum.24.5.2014'ten beri doğru dürüst hizmet alamıyorum ama aslanlar gibi hizmet veriliyor gibi fatura yolluyorsunuz.Ayıptır ayıp!

Eyüphan 161 Okunma

Cevaplar

 • Eyüphan05 Ağustos 2014

  Inanilir gibi degil.24 .05.2014-05.08.2014.Tam 2.5 aydir TTNET teknolojisi arizayi cozemedi.Golcuk personelini masasindan kaldirip sorunu cozdiremeyen bir TTNET. Baska ne denebilir.Yazik.

 • Eyüphan31 Temmuz 2014

  Lutfen (-) puanlama sansi taniyin da bu firmaya verelim

 • Eyüphan31 Temmuz 2014

  Hala gece 1200 dan sonra internetim kesiliyor

 • Eyüphan20 Temmuz 2014

  Degerlendirmeye (-) eksi deger de belirleyin ki TTNET gibi firmalara verebilelim.

 • Eyüphan20 Temmuz 2014

  Ilginc bir gelisme. Golcuk Turk Telekomdan bir bayan arayip "biz size sorun yok diyoruz siz hala sikayet ediyorsunuz.Ben de kesinti artarak devam ediyor deyince Yuksek sesle "sorunu sikayet ettiginiz yerle halledin.Bizim yapacagimiz bir sey yok" dedi. Turk telekoma bu olayi sikayet ettim.Cevap ankastrenizde ariza var oldu.Yahu evim apartman degilki.Ttnetin baksindan direk geliyor.Olur sallamak ta bu kadari pes.Ankastreyi bilmesek "haa bendeymis ariza diyeceyim.Ayiotir TTNET yetkilileri AYIP.Bu yaptiginiz artik zulme girdi. Saygilarimla demiyorum artik.

 • Eyüphan26 Haziran 2014

  Evet bir musteri yetkilisi arayip arizaniz devam ediyor mu diye sordu.Ben de devam ediyor dedim.Bunu bilgilendirme okarak bildirmek TTNET gibi bir firmaya ne kadar uydugunu varin siz degerlendirin.Sorunu cozme mantigindan cok uzak bir anlayisla calisan boyle firmakarla degil avrupa birligine girmek medeniyet seviyesine nasil ulasiriz cok metak etmekteyim.Saygilar

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Eyüphan26 Haziran 2014

  Sayin yetkili Sizin bu kesintiyi kasitli yaptiginiza dair inancim kesinlesti.Hem de asker ve subay olanlara karsi mi bu yapiliyor sorusuna cevap veremediginize, kesintiyi surdurdugunuze gore bu asker kisilere kardi golcuk merkezli bir faaliyet olarak degerlendirmek kacinilmaz bir sonuc haline geldi.Ben de defaten ariza bildiriminde bulundugum halde sorumlular sikinti cekmesin diye hukuki isleme baslamadim.Ancak yeter bu iddiamin sorusturulmasi icin basbakanlik dahil tib dahil savcilik dahil tum makamlara yarin suc duyurunda bulunup sorusturulmasini talep edecegim.saygilarimla

 • Eyüphan25 Haziran 2014

  Lutfen bu sefer de ariza evde deyip konuyu kapatmaya calismayin.Bu sabah itibariyle yine kesik kesik sinyal gelmeye basladi.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Haziran 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler