25 Ekim 2013

TTNET Hattım Kapalı Olduğu Halde Fatura Gönderiyor!

Şubat ayında hem telefonu hem internetimi dondurdum. 4. ayda ise Türk Telekom'a gidip hem telefonumu hem internetimi kapattım. 9. aya ait TTNET Adsl faturası geldi telefonum kapalı Adsl açık gözüküyor.


Şikayet dilekçesi oluşturdum kaç defa aradım 3 haftadır aranmayı bekliyorum. Yeni bir abone olsak anında ararsınız. Birde TTNET müşteri hizmetlerini aradım bana dediği fatura gelirmiş dondurup tekrar Türk Telekom'a gidecekmişim.


Kesinlikle o faturayı ödemem Telekoma'da gitmem kapalı olan bir hatta nasıl olurda fatura gönderilir merak içindeyim! Telefon kapalı Adsl açık sadece gülüyorum!

Fikret 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön