02 Mayıs 2013 #1774928

Ttnet Hattım İptal Edilemiyor!

TTNET firmasının ''Sabit ücretsiz Konuştuğun kadar öde'' kampanyası için telefon hattımı taşımak üzere 27 Kasım 2012 tarihinde İlgili Türk Telekom müdürlüğüne başvuru yaptım.


Hala numaram taşınmadı gerekçe ise Tivibu sebebiyle Sistemin askıda kalması. . Bir firma ve çalışanlar düşünün tam Beş aydır kendi kurdukları sisteme müdahale edemiyor ve o tarihten bu yana adıma Türk Telekom A. Ş. tarafından Haksız şekilde sabit ücret tahakkuk ettiriliyor.


O kadar şikayet başvurusu yaptım ki sayısını bile unuttum. 13 Mart 2013 de dilekçe ile başvuru yaptım geri dönüş olmadı. Son oluşturulan şikayetimin nosu 129790433 dür.


30 nisanda iptal başvurusu yaptım ondanda haber yok. Hattım kapanmadı hala.

Ali 126 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön