12 Eylül 2013 #2007269

TTNET Hattım Hala Beklemede!

Yeni bağlattığım TTNET İnternet'im 7 Eylül itibariyle aktif hale geldiği mesajını aldım. Ancak İnternet'im hala yok. Müşteri hizmetlerini aradığımda hattımın beklemede olduğunu söylediler. Arıza kaydı oluşturdular. Bir süre sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Yine hattımın beklemede olduğunu kendilerinin herhangi bir işlem yapamadıklarını söylediler. Önceki arıza kaydımı sorduğumda,işlemin sonlandırıldığını, beni arayıp ulaşamadıkları notunu düşmüşler ancak ne beni arayan oldu ne de sorunum çözüldü.
Hattımla ilgili işlemin bir an önce yapılmasını ve faturalandırmayı hizmet almaya başlayacağım gün olarak güncellemelerini istiyorum

Mehmet 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön