09 Mayıs 2013 #1788507

Ttnet Hattım Bağlanmadı!

30. 04. 2013 tarihinde 3'lü kampanyaya başvurdum. Bugün itibariyle 10 gün geçmesine rağmen hala hattım açılmadı. 27 defa Ttnet müşteri hizmetlerini aradım ve 5 tane kayıt oluşturdum. En ufak bir bilgi verilemediği gibi geri dönüşte yapılmadı. Satılan ürünün arkasında durulmadı. Her aradığımda ilgili Telekom müdürlüğüne bilgi verildi cümlesinden başka birşey söylenmedi. Hayatımda bu kadar tavır ne gördüm ne de duydum. İnternet,Telefon,Televizyon erişim hakkım kısıtlandığı ve haberler, reklamlar ile yanıltıldığım için ayrıca hiçbir bilgi verilmediğinden şikayetçiyim. Konunun bu mecraya taşınmasını istemezdim ancak mecbur bıraktınız.

Muhammet 157 Okunma

Cevaplar

 • Muhammet16 Mayıs 2013

  14. gün sorunu çözdüler. Bravo TTNET. Çeşitli kanallar vasıtasıyla şikayetimi dile getirmeseydim muhtemelen hala hizmetten faydalanamıyor olacaktım. En sonunda birden hattım açıldı ve 4 gün sonra arayıp hattınızı gördüğünüz gibi hemen açtık dediler. Hakikaten tebrikler TTNET...

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Muhammet10 Mayıs 2013

  Hala aradığımda aynı şeyleri söylüyorlar ve geri dönüş yapma tenezülünü göstermiyorlar. Birazdan hakem heyetine iptal başvurusu ve tazminat için gideceğim. Ben yandım siz yanmayın...

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön