10 Eylül 2014

TTNET Hattı Habersiz Kesip Kapatma Bedeli İstiyor!

Gördüğüm görebileceğim en tutarsız kurum TTNET diyebilirim. Önceki aylarda otomatik ödeme talimatımdan ücreti alırken haberim olmadan 3 ay ücreti kesmemişler ve hattımı habersiz uyarı vermeden kapatıp sonrada benden kapanma ücretini isteyen firmadır TTNET.

Ne yazık ki müşteri temsilcileri ile görüşüp şikayet kaydı açmama rağmen bu şekilde bir işlem olmamaktadır diye geri dönmektedirler. Benim belirttiğim daha önceki aylarda otomatik alırken aniden neden almadınız bu şekilde işlem yürümez demektedir. Müşteriyi mağdur etmekten başka bir çözüm sunmayan firma.

Güven 195 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön