03 Haziran 2013

Ttnet Hatta Yenileme Yaptılar Hızım Düştü!

İnternetim dakikada bir kopma oluyordu, aradım gelip baktılar,yaptılar bir daha olursa gelen kabloda tahribat olabileceğini bir daha olursa değişmesi gerektiğini söylediler. Daha sonra aynı sorun oldu arayıp arıza kaydı oluşturdum. Ben 1 hafta bekledim beni 1 hafta mağdur ettiler.


Gelip yapmadılar şimdi de hız düşük. 1 hafta sonra gelip kabloyu değiştiler. Değiştikten sonra hızım düştü.2 kere aradım,3 kerede siteden mail attım ama gelip ilgilenmediler.Bizden bir önceki telefon kutusundan ölçüm yapıldığında 12 mb internet geldiğini söylediler ama bu internetin 3/1 'i bile bana gelmiyor.Arada 100 mt mesafe var. Bizim orda bizle bereber 2 tane telefon abonesi var.
Yani hatta yoğunluk vs oluşmuyor..

Halil 62 Okunma

Cevaplar

  • Halil04 Haziran 2013

    Lütfen, ne gerekirse yapın beklemekten sıkıldım artık. Upload da hızım çok kötü, ona yöneliktir bir iyileştirme yapılırsa çok iyi olur... Benim internet im 1 hafta yoktu. anca bir haftada yapılabildi şuan hız düşük yine. Ben bir hafta internet İ kullanamadım. 1 hafta mağdur olduğum için bunun bir karşılığı olmasını istiyorum. Benim bu ay ki faturam dan kesilmesini istiyorum..

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön