16 Nisan 2013

Ttnet Hatta Oluşan Arızaları Çözemiyor!

10.04.2013 tarihinde evimizdeki internet bağlantısı kesildi.Konuyla ilgili olarak Ttnet müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydımın alındığını gereken kontrollerin yapılacağını bildirdiler.3 gün sorun çözülmedi üstüne üstlük müşteri hizmetleri yetkilisi küfür ve hakaret etmediğim halde telefonu yüzüme kapattı.

Ttnet sorunun Telekom dan kaynaklandığını söylüyor Telekom da Ttnet i arayın diyordu. Ttnet " Telekom kutusunda arıza olduğu için sahada bulunan diğer kullanıcılara da internet ulaşmıyor, yoğunluk durumuna göre yapılma süresi değişir" cevabı verdi.Ardından Telekom u aradım sahada arıza bulunmuyor, Ttnet i arayın dedi. 6 gündür ne internet ne de sorunla ilgilenen kimse var.Sadece oyalıyorlar.

Gülay 27 Okunma

Cevaplar

  • Gülay19 Nisan 2013

    evet çok güzel çözdünüz; yedi gün boyunca bağlantı arızasından bahsedip sonunda yeni modem satarak güzelce çözdünüz.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 17.04.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön