19 Mart 2013 #1693278

Ttnet Hatasını Kabul Ediyor Fakat Düzeltme Yapmıyor!

Bilgim dışında Telekom sabit hattım kapatılarak Ttnet Alo'ya geçirilmiş. Avea'ya kapatmama taahhütü verdiğim bu hattım kapatıldığından dolayı 2 farklı hat için 400 TL taahhütü ihlal cezası çıktı. Avea eğer ttnet hatayı kabul ederse faturayı düzeltiriz bilgisini verdi. Şikayetvar sitesine yazdığım şikayetim üzerine Ttnet tarafından arandım ve kapatma talimatıma dair ses kaydı veya talimatı alan çalışanlarına dair bilgi bulamadıklarını beyan ettiler. Fakat Avea ile iletişime geçmediler veya bana kapamanın bilgim dışında veya kendi hataları ile olduğuna dair bir yazı vermiyorlar. Bu nedenle Ttnet'in hatasından dolayı doğan zararlarımı ben ödemek zorunda kaldım.

Fatih 13 Okunma

Cevaplar

  • Fatih26 Mart 2013

    Bana ulaşılarak en gen ayın 22 veya 23'ünde bilgi verileceği bildirilmesine rağmen bugüne kadar bir geri dönüş sağlanmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön