03 Mayıs 2013

Ttnet Hatasını Halen Düzeltemedi!

Ttnet hattımızın üzerine bilgimiz olmadan modem taahhüdü koymuş. Hattımızı iptal ettirmek için başvuru yaptığımız bayiye gittik bayiye iptal etmek istediğimizi söyledim oda ya modemi verirsin yada 135 küsür lira modem cezası ödersin diyor. bayi ile görüşmelerimiz aşağıda.

Ben- Siz bana başvuru yaparken modem verdiniz mi?
Bayi- Hayır, vermedik.
Ben- Peki ben size başvuruda bulunurken özellikle modemim olduğunu ve modem istemediğimi söylemedim mi?
Bayi - Evet, söylediğiniz.
Ben - O zaman ne demek oluyor bu?
Bayi - Müşteri hizmetleriyle alakalı bir durum.

Ttnet çağrı merkeziyle görüşmekten dilimde tüy bitti. 1,5 ay oldu halen çözemediler. Hattımı kullanmayalı 1,5 ay oldu ama gereksiz yere aktif.

Ali 41 Okunma

Cevaplar

  • Ali04 Mayıs 2013

    İnsanları keriz yerine koymayı bırakın. "Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır" Ben niye göremiyorum o bilgilendirme mailini. ne yazsam boş ne yazarsak yazalım karşımızdaki kurum bize şablon yazıları gönderiyor.... dürüstçe ilgilenmiyoruz deseniz eywallah dicem.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön