10 Ağustos 2015

TTNET Hatalı Port Servisi

Öncelikle kendi muhidimizde bir ayakkabı mağazası açtık ve tabi ki yeni bir sabit hat ve internet şart olduğu için abonelik başvurusunda bulunduk İzmir Narlıdere şubenizden. Telefon hat bağlandı ve internette aynı şekilde ama nasıl bir vurdumduymazlıktır ki, 10 gündür her türlü modem ayarları, kablo kontrolü yapılmasına rağmen hatalı port servisi hatası alıyorum. Her gün en az 3 defa arıyorum tüm müşteri hizmetleri çalışanı hepsi farklı bir hata olduğunu dile getiriyorlar. Maddi ve manevi beni zarara uğrattınız ben mecbur muyum kullanmadığım bir hizmete para ödeyeceğim. Tam 10 gündür benimle dalga geçiyorsunuz böyle bir şey olabilir mi?

Berk 71 Okunma

Cevaplar

  • Berk12 Ağustos 2015

    10 gündür her türlü modem ayarları, kablo kontrolü yapılmasına rağmen hatalı port servisi hatası alıyorum, her gün en az 3 defa arıyorum tüm müşteri hizmetleri çalışanı hepsi farklı bir hata olduğunu dile getiriyorlar. Maddi ve manevi beni zarara uğrattınız ben mecbur muyum kullanmadığım bir hizmete para ödeyeceğim. Tam 10 gündür benimle dalga geçiyorsunuz böyle bir şey olabilir mi?! Ben çok büyük maddi zarara uğradım sizin yüzünüzden! Ve Türkiye'nin en kötü telekominikasyon firması sizsiniz!

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön