24 Ocak 2014 #2254041

TTNET Hatalı Port Bilgilendirmesi İçin 4 Gündür Bekliyorum

21.01.2014 tarihinde hipernet tarifesine geçiş başvurusu yaptım. 22.01.2014 müşteri hizmetlerini aradığımda geçiş sağlandı dediler. Fakat o günden beri TTnet Hatalı Port Bilgilendirmesi sayfasına yönlendiriliyorum. Hiçbir türlü internet bağlantısı sağlanmıyor. İş yeri olduğunu mağdur olduğumu belirttiğim halde 4 gündür aynı problem devam etmektedir. Mar..ris Telekom müdürlüğünü aramaya çalışıyorum. İşlem bu santralden gerçekleştirilecekmiş. Fakat hiçbir türlü telefonlara cevap verilmiyor. Bu müdürlükte çalışan bir insan yok mudur?


4 gündür hiçbir türlü internet işlemi yapılmamış aynı durumda bekliyorum. TTnet durumu takip ediyoruz demekten başka bir işlem yapmıyor. Durumun takipçisi olmuyor.

Tevfik 109 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Tevfik'in Teşekkür Mesajı24 Ocak 2014

    Problem giderilmiştir. Fakat 4 günlük bekletme neden yaşandı ttnet bunu anlamıyorum. İlk gün şu problemi gidermesi çokmu zordu ? Yine de teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön