24 Ağustos 2013 #1972869

TTNET Hatalı Faturayı İki Aydır Düzeltmiyor!

Sayın Yetkili;
Yaklaşık iki aydır hatalı faturamın düzeltilmesini bekliyorum. 7 adet telefon şikayeti, 3 adet de
e-mail atmama rağmen herhangi bir dönüş yapılmadı. Yaklaşık olarak 20 TL'lik bir hata var ve çağrı merkezindekiler de bu hatayı görüp fatura birimine bildirdiklerini belirttiler. Ancak fatura biriminden herhangi bir düzeltme gelmedi.


Bu nasıl bir vurdumduymazlıktır anlamadım, bu kadar çabama rağmen her hangi bir adım atılmıyor. Acaba insanları bunaltıp bu fiyatları ödemeye mecbur bırakmaya mı çalışıyorlar. Şimdiye kadar memnun olduğum ve herkese tavsiye ettiğim TTNET'i sırf bu fatura problemi yüzünden bırakmayı düşünüyorum.


Lütfen gereğini en kısa zamanda yapınız.

Omer 32 Okunma

Cevaplar

  • Omer28 Ağustos 2013

    Türk Telekom sorunu çözmüştür, fakat TTNET kullanıcılarına şu uyarıda bulunayım, fatura sorunları için kesinlikle çağrı merkezleri ile zaman kaybetmeyin, onların yapacakları kısıtlı sadece zaman kaybetmiş olursunuz. Bir de Keçiören Türk Telekom Müdürlüğünden Ahmet Bey ve özellikle Tufan Beye teşekkürler, çözüm(süzlük) masasındaki olgun beyefendinin sen bu faturayı hak etmişsin cevabına rağmen sorunu buldu ve çok güzel bir çözüm üretti. Henüz yeni fatura gelmedi fakat sorunun çözüldüğünü ümit ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön