26 Şubat 2013 #1655345

Ttnet Hatalı Faturalar Yüzünden Hattım Kapatıldı Mağdurum!

Yalın ınternet kullanıcısıyım. Standart 65 tl. Kasım ayı faturam 120 TL gelmişti müşteri hizmetlerini aradım hata düzeltildiğini söylediler. Ödemeye gittiğimde 100 tl faturayla karşılaştım nedenini öğrenmeye çalıştım 4 aydır kimse bir açıklama yapamadı 65 tl olan fatura neden 100 lira ödemek zorundayım?


5 kere müşteri temsilcilerini aradım hepsi farklı şeyler söyledi. Biri faturanın düzeltildiğini 100 lirayı ödememem gerektiğini söylerken diğeri 120 den 100 düşmüş düzeltilmiş işte gibi garip açıklamalar yaptı. Bir diğeri evet daha önceki faturalarınızda yanlışlar var dedi. Standart faturamın dışında gelen o miktarın ne için ödemem gerektiği konusunda bir bilgi, yok bir yanlışlık varsa sebebi nedir?

Reyhan 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön