29 Nisan 2013 #1769492

Ttnet Hatalı Faturalama!

Daha önce defalarca itiraz etmeme karşın almadığım bir hizmetin bedeli faturalandırılmış bulunmakta. En son 11 şubat itibariyle internet kullanmış olmama karşın sanki bütün bir ay internet kullanmışım gibi faturalandırılmış durumda. Sizin kendi kota takip sisteminizde bile açıkca en son IP aldığım tarih 11 şubat görünmekte.


En son bugün bana geri dönüş yapan arkadaşınız devamlı aynı şeyi tekrarlıyor: "Gerekli kontroller yapıldı, faturanızda sorun yok". Derdimi anlatmaya çalıştıkça karşıdaki ses hala aynı şeyi tekrar ediyor. Herhalde bir bant kaydı ile konuşuyor olsam derdimi anlatmak daha kolay olurdu. Sözde günde 2.5lira ödeyecektim kullandıkça sahip olduğum tarifeyle.

Öner 40 Okunma

Cevaplar

 • Öner07 Mayıs 2013

  Sorun devam ediyor. Hala yeni faturalar gelmeye devam ediyor. Bir tek yetkilide aramıyor, sormuyor ilgilenmiyor. Daha ne kadar bekleyeceğim. Şubat ayı faturası düzeltilsin diye beklerken, mart ayı geldi, mart düzeltsin şubatıda düzeltin dedim, bugün itibariyle nisan geldi.. Bu nereye kadar gidecek.. Ben her ay olmaması gereken faturalarıma itiraz mı edeceğim.. Hala düzelmesi için lubat faturamı ne kadar bekleyeceğim..

 • Öner30 Nisan 2013

  Hala çözüme ulaşmayan sorunum için bir geri dönüş yapan yok. Kontrol ettiğim taktirde ise hala fatura düzeltilmemiş görünüyor. Daha ne kadar beklemeliyim, bu durumu ttnetin ciddiye alması için?

 • Öner30 Nisan 2013

  Beni hiç kimse aramadı ve/veya bilgilendirmedi. Dahası sorunum olduğu gibi duruyor. Hala kullanmadığım bir hizmet için fazladan bedel ödemem isteniyor. 11 şubat 2013 akşamı itibariyle son defa sisteminizde IP almış olmama rağmen siz bütün bir ay kullanmışım gibi fatura gönderdiniz. Gerek buradan, gerekse 10'dan fazla kez arayarak derdimi anlatmaya çalıştığım müşteri temsilcileriniz beni sadece oyalamakta. Herkes birşeylerin incelendiğini ve bana dönüş yapılacağını iddia ediyor ancak bana geri dönüş yapılmadığı gibi hatalı fatura olduğu gibi duruyor. Bu süreci hızlandırıp bir an önce çözmenizi istiyorum. Şubat ayı faturama ilk itirazımı üzerine neredeyse 2 ay geçti, ve hala sabırla çözeceğinizi umarak bekliyorum, bilmiyorum artık pes mi etmeliyim.. Ancak bildiğim birşey var bu fatura düzeltilmediği sürece turktelekom/ttnet için görüşlerim hiç olumlu olmayacak.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 29.04.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön