06 Nisan 2013 #1728484

Ttnet Hatalı Fatura Gönderimi!

Ttnet hatalı hizmet numarası vererek adıma ödenmemiş borç bilgisi mail ile gönderiyor. 10 yıllık hizmet numaramı nasıl yanlış gönderilir.

Aydin 122 Okunma

Cevaplar

  • Aydin26 Temmuz 2013

    Bırakın çözüm üretmeyi cevap dahi dönmediler Ayrıca üstüne yine aynı hatayı yaparak yine farklı abone nosu ile adima borcunuz var diye mail attilar Kurum un müşteri ye kalite odakli bir yaklaşımı Olduğuna inanmıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön