19 Nisan 2013 #1752024

Ttnet Hatalı Fatura!

Fatura sorunuma yeni bir bindirme eklendi. Dün eve gittiğimde faturamın ayrıntısana baktım ve paket ücretimi kafalarına göre arttırmışlar müşteri hizmetlilerine sordum oradaki kızcağızın da yapacağı bir şey yok oda anladı bana haksızlık yapıldığını, hata kaydınızı alayım bildireyim dedi tabi 3 aylık geçmiş faturalarım ile karşılaştırarak ispatladım bunu. Yani anlayacağınız nisan ayı faturam adım soyadım dışında tamamen hatalı bir fatura Ttnetin ayıbına bakınız. Faturamı ödemeyeceğim çıkan faiz problemleri ilede tüketici hakları ile siz uğraşın bakalım.

İbrahim 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 21.04.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön