25 Mart 2013 #1705358

Ttnet Hatalı Fatura!

Ocak ayında TTNET müşteri hizmetleri tarafından arandım, bitmek üzere olan taahhütüm tarafıma sunulan fiyat üzerinden yenilendi. İlgili kişiye modem istemediğimi zaten geçen yıldan modemim olduğunu belirtmeme rağmen ısrarla herhangi bir sorun teşkil edilmeyeceği modemin hediye olduğunu belirtildi ve ekstra bir ücret talep edilmeyeceğini söylendi.


Bu nedenle taahhütümü yeniledim. Ancak ocak ayından beri faturalarım artarak geliyor. Yapmış olduğum görüşmelerden bir sonuç alamadım. Sadece şikayetim üzerine bir defa dönüş oldu onda da haklı olduğum söylendi ancak hiçbir açıklama yapılmadı. . Fatura problemini çözemeyen ve müşterisi umurunda olmayan TTNET ten şikayetçiyim...

Yildiray 14 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön