13 Haziran 2014

TTNET Hatalı Fatura!

İnternetimi 19 nisanda TTNET müşteri hizmetlerinden iptal ettim aynı gün hemen internetim kesildi ve şubeye gidip ıslak imza vermem gerektiğini söylediler. Daha sonra 27 mayısta gidip ıslak imza verip hattımı tamamen iptal ettim hattımı iptal etmiş olmama rağmen 102 TL'lik faturamıda ödedim geçen 73 TL'lik bir fatura daha çıkarmışlar!


Müşteri hizmetlerine görüştüm 10 gün için şubeye gidip imza vermezsem hattımın tekrar aktif olduğunu söylediler ben hattımı iptal ederken Allah yukarda bana 10 gün içinde imza vermezsen hattınız iptal olmaz tekrar aktifleşir fatura ödemeye devam edersiniz diye bir bilgi verilmedi zaten müşteri hizmetleri baktı 1 mb bile kullanmamışım siz haklısınız kullanım yapılmamış!

İlker 208 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön