03 Nisan 2013 #1722447

Ttnet Hatalarını Bize Fatura Ediyorlar!

Birkaç ay önce ayın 29'unda Ttnet'ten bir 3g modem aldım. Aldığım yetkili bayii bir iki gün için fatura düzenlenmeyeceğini belirtti. Ancak 7 lira civarında bir fatura çıktı borç olarak. Faturalarımı mail yoluyla almak istememe rağmen tarafıma maille borcum olduğuna yönelik herhangi birşey bildirilmediği için internetimi habersiz olarak 2 gün kadar kapattılar.


Bu ay ise fatura bedelim 25 TL civarında olmasına rağmen 31 TL ödedim ve aradığımda bana interneti açma kapama bedeli olarak 6 lira civarında bir ücret yansıdığını söylediler. Burada kendi hatalarını bana yansıttılar. Borcumu bildirmemelerine rağmen internetimi kapatıp bir de açma parası istiyorlar. Haksızlığın giderilmesini istiyorum

Gürkan 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön