28 Haziran 2014

TTNET Hataları ve İlgisizliği

TTNET'e 2013 mart ayında 2 yıllık abonelik karşılında 2 ay ücretsiz 10 ay indirim kampanyası için taahhüt verdik. Anlaşmaya göre 2 ay ücret yok sonraki 10 ay 45 TL ücret kalan bir yılda da 67 TL ücret ödeyecektik.


1 yıl sorunsuz geçti 13. ayda faturamız 67 TL geldi. Sorun yok ancak sonraki ayda fatura 97 TL'ye çıktı. Sorduk öğrendik tarifemiz net limitsiz plus olmuş o yüzdenmiş. Ancak biz böyle bir talepte bulunmadık. Yani TTNET kafasına göre tarife değişikliği yaparak kendi kampanyasını deldi.


İşin daha vahim tarafı 2 defa müşteri temsilcilerine şikayet kaydı açtırdım ilgi alaka 0. Şikayetle ilgilenilmiyor ancak 2 defa anket için aranıyoruz nasıl hizmetimizi beğendiniz mi diye? Evet çok memnunuz.

İbrahim 255 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön