11 Şubat 2014 #2286579

TTNET Hat Yok Ama Fatura Kesiliyor

Biz 11'inci ayın ortalarında taşındık. Yeni taşındığımız sitede telefon kutusu aktif değil dediler. Nakil için gittiğim zaman. Ben Telekom' da çalışan kişiye bize fatura yansımaz değil mi diyede sordum özellikle. O da hayır kullanmadığınız bir hizmetten ötürü fatura yansıtamazlar dedi. Ama şimdi TTNET 3 aylık fatura yansıtmış abim arayıp görüştü bunun hakkında. TTNET'teki eleman saygısızlık edip yüzüne kapatmış telefonu. Abime özellikle sordum, adama hakaret ettin mi diye hayır dedi. Kullanamadığımız bir hizmetten ötürü nasıl fatura yansıtılır bilemiyorum yani.

M. 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön