30 Ocak 2014 #2265199

TTNET Hat Sahibi Sorunu!

2 senelik adsl taahütümüz 31.01.2014 te bitiyor. Mücbir sebepler hariç fatura ödemelerimde gecikme olmadı. Bir süredir de adıma kayıtlı kredi kartımdan otomatik ödeme gerçekleşiyor. Devam etmek için ek bir taahhüt veya üyelik gerçekleştirmek istiyorum fakat hat sahibi annem. Parayı alırken de sen kimsin diye soracaksın o zaman.


Teyit amaçlı,yada hadi bileme der gibi(!) hat sahibinin baba adı, anne kızlık soyadı, adres soruluyor, daha sonra ses kaydı olmadan işlem yapamayız deniyor. Kaç kişinin annesi internetten, megabit'ten, adil kullanımdan, fiberden vs haberdardır bilmem.


Siz müşterinize değer vermiyorsanız bende size değer vermiyorum. Sms ile paket alma çağındayız, ya siz?

Onur 87 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön