11 Şubat 2014 #2287113

TTNET Hat Kapatma Talimatım Olduğu Halde Hattımı Kapatmıyor

3 ay önce TTNET' in farklı bir paketini satın aldım ve eski paketimin telefon ile müşteri hizmetlerine kapatma talimatı verdim. Akabinde TTNET bayisine giderek hattımın durumunu sorduğumda hattımın blokeli olduğu söylendi bunun üzerine hattımın kapadığını düşünürken akabinde fatura geldi. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu iletmem üzerine şikayet oluşturuldu ve geri dönüleceği belirtildi.


Geri dönüş olmadı. Ama bu ayda yüklüce bir faturada daha geldi. Tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda sorun bizimle ilgili değil TTNET bayisiyle ilgili diye sorumluluğu üzerlerinden atmaya çalıştılar. TTNET bayileri TTNET' in sorumluluğunda değil ise kimin sorumluluğunda çok merak ediyorum.

Kamil 70 Okunma

Cevaplar

  • Kamil12 Şubat 2014

    "Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikayet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır." Bu çözüm mü sizce? Mailin içeriğinde ne olduğunu yazsaydınız da o zaman herkes ttnet in sözde müşteri memnuniyetini görseydi. Kullanılmayan hatta 200 tl ödeyince ttnet de hat nasıl kapatılır öğrendik maille nasıl kapatılacağını yazmanıza gerek yoktu. O bilgilendirmeyi çoook önce yapmanız gerekirdi. Müşteri memnuniyetini gözeten kurum için hat açmak kadar kapatmakta kolay olmalıydı. Hat açtırmak istediğimiz zaman 50 defa arardınız ama kapatmak olunca müşteriyi dolanbaçlı yollara sokup sessiz sedasız çaktırmadan kullanılmayan hatlara fatura kesmeyi çok iyi biliyorsunuz. Sayın ttnet yetkilileri bu işler öyle "maille cevap verdik" le bitmiyor haksız yere benim gibi binlerce vatandaşın her kuruşu alınana kadar bu mücadele devam edecek.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön