09 Temmuz 2014

TTNET Hat İptali Yapmadı!

180903*** no'lu TTNET ADSL hattımı mayıs ayı içerinde iptal ettirdim kimlik fotokopim ve dilekçemi verilen numaraya yolladım 2 ay sonra 123 tl fatura geldi. Hattımı iptal etmedikleri gibi evrakları yollamadığımı iddaa ettiler hattımı kapatmadıklarını söylediler hat değerlerine bakıldığında hattın kapalı kullanılmamış olduğunu görseler de kendi hatalarını bana 123 tl fatura ile kestiler. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Ozan 2.049 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ozan10 Temmuz 2014

    Bu gün itibari ile ttnetten iki kez arandım. İlkinde sorunu çözmeyeceklerini telekom müdürlüğüne gitmemi söylediler. İkinci arandığımda ise faturayı ödeyin hattı kapatalım cevabını aldım. Faturayı haksız yere benden almaya çalışan ttnet çözüm üretmek yerine kendi hatalarının bedelini bana yüklemeye çalışıyor. Çözüme yönelik en ufak bir adım atılmamıştır.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön