16 Haziran 2014

TTNET Hat Dondurma Sözünde Durmadı

TTNET 6gb kotalı yalın interneti Türk Telekom'a giderek tamamen kapattırdım. Birkaç gün sonra TTNET'ten bana telefon geldi; 6 aylık süreyle bu hattın dondurulması teklif edildi. Ben de ısrarla 6 ayın sonunda bu aboneliğin tekrar açılıp açılmayacağını birkaç kez sordum. Bana telefonda bu 6 ayın sonunda tekrar beni arayıp fikrimin sorulacağı söylendi.


Bundan 1-2 ay önce ne olduğunu anlamadığımız bir fatura geldi. Şimdi telefonuma TTNET 6gb yalın hattınız 15 haziran'da kullanıma başlamıştır diye mesaj geldi. Beni arama sözü verilmişti, fakat buna rağmen beni aramadan internet açıldı. Böyle bir şey görmedim. Bununla ilgilensin. Konuşma kayıt altına alınıyor zaten bu haksızlık giderilsin.

Samet 197 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön