15 Eylül 2014

TTNET Hat Dondurma Adı Altında Mağdur Ediyor!

TTNET hattımı mart ayında kapattım. Kapattıktan sonra çağrı merkezinden arayıp, hattımı hiçbir ücret almadan 6 ay dondurabileceklerini söylediler. Telefondaki görevlinin ısrarı sonucu hattımı dondurdum ancak fatura gelmeye devam etti. Faturalara itiraz ettiğimde, call center görevlisinin bana bilgilendirme yaptığını söyleyip, ücret iadesi yapmadılar.


Tivibu ve adını bilmediğim başka bir hizmet dondurmaya dahil değilmiş. Hayatımda kullanmadığım 2 hizmet için hattımı para vermeyi kabul etmedim ayrıca bana kesinlikle telefonda bu bilgi verilmedi. Şimdi kayıtları dinlemek istediğimde savcılığa başvurmam gerektiğini söylüyorlar. Savcılığa, tüketici haklarına her yere gideceğim!

Deniz 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön