08 Kasım 2014

TTNET Hat Çekilmiyor!

Nakil işlemi gerçekleştirdim ve 2 gün sonra gelen TTNET çalışanları hattı binaya kadar getirdiklerini gerisini elektrikçi çağırarak yaptıracaksınız dediler. 10 yıldır TTNET müşterisiyim ve düzenli olarak nakil yaptırırım (yazlığa giderken) böyle bir şey ile karşılaşmadım. TTNET çalışanı 2 senedir böyle olduğunu söyledi. Demek ki daha önce gelenler Aygaz çalışanlarıymış (!) Ben ne diye elektrikçi çağırıyorum arkadaş TTNET elektrikçi çalıştırsın! Eğer bu tutum şirket politikasıysa hattımı iptal ettirip alternatif internet sağlayıcılarından hizmet alacağım.

Erman 141 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Erman09 Kasım 2014

    Hala gelen giden yok. bravo ttnet kendinden tamamen soğuttun. Gün içinde hesabı kapattırıp başka bir firmadan hizmet alacam.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön